Koronavirüs Pandemisi İle Mücadele Politikamız

AKA Biyoteknoloji olarak, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve onların ailelerinin sağlık ve güvenliğine önem vermekteyiz. Yeni Coronavirus (2019-nCoV) pandemisi nedeniyle olağan dışı günler yaşadığımız bu dönemde, bireysel ve toplumsal sorumluluklar gereği, global ve ulusal düzenlemeleri yakından takip ederek hızla uygulamaya koyma gayreti içinde olacağız.
Ofis Faaliyetleri ve Seyahat Güncellemesi
Herhangi bir resmi karantina durumu bildirilmemiş olsa da, AKA Biyoteknoloji ekibi, 23 Mart 2020 tarihinden itibaren evden çalışma sistemine geçecektir. Ofisimiz tamamıyla kapanmayacak olup, nöbet programı uygulanarak her gün ofiste sadece bir çalışanımızın bulunması sağlanacaktır. Ofis ortamımızda gerekli hijyen koşulları sağlanarak bilgilendirici talimatlar asılmıştır.
Ayrıca, tüm yüz-yüze görüşme ve toplantı faaliyetlerimizi kısıtlıyor ve muhtemel temas durumlarında dikkat edilmesi gereken kurallar konusunda çalışanlarımızı bilgilendiriyoruz. Hizmetlerimizi aksatmamaya gayret ederken, personelimizin korunması konusunu en üst seviyede değerlendireceğiz.
Eğitim ve Servis
Özenle sürdürmek zorunda olduğumuz teknik servis ve eğitim ihtiyaçlarınız için azami gayret gösterilecektir. Bununla birlikte, istisnai ve elzem durumlar dışında, yüz-yüze ziyaret programlarını kısıtlamak durumundayız. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için, mümkün olduğunca alternatif iletişim kanalları kullanılacaktır.
Yenilenen internet sitemizde yer alan “Sanal Toplantı” seçeneği üzerinden uzaktan destek, toplantı ve eğitim taleplerine yanıt vermeye çalışacağız. Yerinde servis ihtiyaçları için ayrıca destek verilecektir.
Lojistik ve Ürün Teslimi 
Firmamız, devamlılık arz eden stratejik ürünlerin temini konusunda stok planlamasını güncelleyecektir. Bununla birlikte, elimizde olmayan sebeplerden dolayı, belli ürünlerin teminininde gecikmeler yaşanabilir. Farklı sektörlerden müşterilerimize göndereceğimiz bilgilendirme yazısı ile ortak bir yol haritası üzerinde çalışılacaktır. Bunun dışında, gümrükleme, nakliye ve kargo hizmetlerinde bir aksama öngörmemekteyiz.
Bu zor günlerde, göstereceğiniz anlayış ve işbirliğiniz için şimdiden teşekkür eder, sağlıklı günlerde görüşebilmeyi dileriz.
Saygılarımızla.