AKA Biyoteknoloji – Agrisera İş Ortaklığı Duyurusu

AKA Biyoteknoloji, sürekli güçlenen yapısıyla, faaliyet alanlarındaki yatırımlarını artırmaktadır.
Firmamız, 30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla, Agrisera ürünleri için Türkiye yetkili satıcısı olarak ticari anlaşma imzalamıştır. Bitki ve alg araştırmalarında, antikor üretim lideri olan Agrisera firmasıyla yaptığımız iş anlaşmasını sizlerle paylaşmaktan heyecan duymaktayız.

Agrisera, bir İsveç firmasıdır ve 30 yılı aşkın süredir antikor üretimi yapan deneyimli bir firmadır. Yüksek kalitede poliklonal ve monoklonal antikor üretimde uzman olan firma, başta bitki ve alg çalışmalarına spesifik olmak üzere 1.200’den fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Binlerce bilimsel çalışmada ürünleri kullanılan Agrisera, 2019 yılında CiteAb tarafından “Plant Science Antibody Supplier of the Year” seçilmiştir. Başta “Western Blot” ve “Elisa” teknolojileri ile kullanılabilecek antikor panelleri sayesinde; biyo-enerjetik, hücre duvar ve geçirgenliği, gelişim biyolojisi, DNA/RNA/hücre döngüsü, çevresel stres, enzim salınımı, hormonlar, fermentasyon, mitokondri/solunum, nitrojen metabolizması, fotosentez, bitki patojenleri ve protein modifikasyonları gibi bir çok alanda çalışmalar yapılabilmektedir.
www.agrisera.com
AKA Biyoteknoloji, 25 yıllık bilgi birikimi ile, yeni nesil araştırma teknolojilerini Türk bilim insanlarının hizmetine sunmaktadır. Alanında lider firmaların temsilciliğini yapmakla birlikte; biyofarma, ilaç keşfi, robotik otomasyon ve biyobanka alanlarında özelleşmiş çözüm önerileri sunar ve hayata geçirir. Ayrıca, Avrupa Birliği ve TÜBİTAK destekli çeşitli araştırma projelerine imza atarak ülkemiz bilimine katkı sağlamaya çalışmaktadır.
www.akabiotech.com
Agrisera ile işbirliğimizin başarılı ve uzun soluklu olmasını dileriz. Her zaman olduğu gibi, siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için hazır olacağız.
Saygılarımızla.